Fundacja "Brawo Wy"

Fundacja „Brawo Wy!”

Fundacja „Brawo Wy!” powstała z przekonania, że razem możemy więcej. Nasz zespół związany jest z działalnością charytatywną od lat, wspieramy wszelkiego rodzaju akcje niesienia pomocy potrzebującym. Swojej działalności nie skupiamy tylko na osobach niepełnosprawnych, chcieliśmy stworzyć miejsce, gdzie każda inicjatywa jest szczególnie ważna.

Osoby potrzebujące wsparcia finansowego tworzą na naszej stronie tak zwany Cel. Informacje jak utworzyć Cel zawiera zakładka "Jak założyć?- Cel" na stronie głównej. Każda akcja jest przez nas sprawdzana pod względem swej autentyczności, by zapobiegać nadużyciom. Bezpieczeństwo zapewnia również prowadzenie i rozliczanie zbiórek przez Organizacje zarejestrowane w naszym portalu.

Istnieje możliwość utworzenia aukcji przedmiotu w serwisie. Szczegółowe informacje jak to zrobić znajdują się w zakładce "Jak założyć?- aukcja".

Zakładając konto na stronie brawowy.pl każdy użytkownik może utworzyć swoją Szkatułkę Mistrza. Szkatułka daje możliwość zapraszania znajomych i wiedzę ile środków wpłynęło za jego pośrednictwem na konkretny Cel. Szkatułkę można założyć z powodu urodzin, imienin, ale także kiedy użytkownik chce mieć swój udział w zbieraniu potrzebnych funduszy.

Dokładamy wszelkich starań, aby środki finansowe przekazywane potrzebującym były rozliczane w sposób przejrzysty. Pieniądze zebrane są na kontach Organizacji, skąd następuje przekazanie środków na konkretne potrzeby.


Statut fundacji

Dane do weryfikacji konta bankowego Użytkownika:
Fundacja Brawo Wy!
Nr rachunku bankowego:
58 1090 1098 0000 0001 3368 9751
Bank: BZWBK